POPULÄRA LAG

POPULÄRA SPELARE

Annons
SVENSKA CUPEN
3d

Se alla matcher - så sänds svenska cupen i C More

Foto: Bildbyrån

Svenska cupen drar igång i helgen och alla matcher sänds i C More.
Se hur matcherna visas här.

Svenska cupen - alla matcher

Alla matcher i svenska cupen streamas också på C More.

Lördag 16 februari
14:00: AIK-Jönköpings Södra, Sportkanalen
14:00: Örgryte-Norrby, C More Fotboll
14:00: Häcken-Brage, C More Live
14:00: Rosengård-Brommapojkarna, C More Live 5

Örgryte

Norrby

C More Fotboll

16:00: Östersund-Halmstad. C More Fotboll
16:00: Örebro-Gais, C More Live
16:00: Karlstad-Sirius, C More Live 5

Söndag 17 februari
15:00: Malmö-Degerfors, C More Fotboll
15:00: Djurgården-Frej, C More Live
15:00: Falkenberg-Öster, C More Live 2
15:00: Hässleholm-Elfsborg, C More Live 3
15:00: Nyköping- IFK Göteborg, C More Live 4
15:00: Assyriska/Turabdin-AFC Eskilstuna, C More Live 5

17:00: IFK Norrköping-Värnamo, Sportkanalen

Måndag 18 februari
19:00: Hammarby-Varberg, Sportkanalen
19:00: Eskilsminne-Dalkurd, C More Fotboll

Fredag 22 februari
19:00: Assyriska/Turabdin-IFK Norrköping, C More Fotboll

Lördag 23 februari
14:00: Hässleholm-Djurgården, Sportkanalen
14:00: Elfsborg-Frej, C More Fotboll
14:00: Sirius-Halmstad, C More Live 4
14:00: Karlstad-Östersund, C More Live 5

16:00: Falkenberg-Degerfors, C More Fotboll
16:00: AFC Eskilstuna-Värnamo, C More Live 5

Söndag 24 februari
15:00: Eskilsminne-Hammarby, C More Fotboll
15:00: Nyköping-Örebro, C More Live
15:00: Dalkurd-Varberg, C More Live 2
15:00: Rosengård-Häcken, C More Live 3
15:00: Brommapojkarna-Brage, C More Live 4

17:00: Norrby-AIK, Sportkanalen
17:00: Örgryte-Jönköpings Södra, C More Live

Måndag 25 februari
19:00: IFK Göteborg-Gais, Sportkanalen
19:00: Öster-Malmö, C More Fotboll

Lördag 2 mars
14:00: AIK-Örgryte, Sportkanalen
14:00: Jönköpings Södra-Norrby, C More Live 3
14:00: Värnamo-Assyriska/Turabdin, C More Live 4
14:00: IFK Norrköping-AFC Eskilstuna, C More Live 5

16:00: Häcken-Brommapojkarna, C More Live 4
16:00: Degerfors-Öster, C More Live 5
16:00: Brage-Rosengård, C More Play
16:00: Malmö-Falkenberg, C More Fotboll

Söndag 3 mars
15:00: Djurgården-Elfsborg, Sportkanalen
15:00: Östersund-Sirius, C More Fotboll
15:00: Halmstad-Karlstad, C More Live
15:00: Frej-Hässleholm, C More Live 2

17:00: Örebro-IFK Göteborg, C More Fotboll
17:00: Gais-Nyköping, C More Live

Måndag 4 mars
19:00: Hammarby-Dalkurd, Sportkanalen
19:00: Varberg-Eskilsminne, C More Fotboll

KVARTSFINALER

Lördag 9 mars
14:00: tba-tba, Sportkanalen
16:00: tba-tba, C More Fotboll

Söndag 10 mars
15:00: tba-tba, C More Fotboll
17:00: tba-tba, Sportkanalen

SEMIFINALER

Lördag 16 mars
18.15: tba-tba, TV12

Söndag 17 mars
18.15: tba-tba, TV12

FINAL

Torsdag 30 maj
15:00: tba-tba, TV12

Publicerad 2019-02-15 kl 11:29
Annons
Annons

KOMMENTARER

SE KOMMENTARER
Annons

Hej, du har en äldre version av webbläsare

För en bättre upplevelse på fotbollskanalen, vänligen byt till senare version

chrome
safari
ie
firefox
Fortsätt ändå